IMPRO3

Kamenické IMPRO(šou)

V letošním roce chystáme sérii improvizačních zápasů v Kulturním domě v Kamenici.

První improvizované představení ochotnického spolku Tyl z Kamenice proběhne 28. 3. 2017 od 19.30 hod. v Kulturním domě v Kamenici

Vstupné dobrovolné

Co to Improvizační zápas je? Základem je čistá improvizace. Herci nemají předem nic připraveného, vyjma týmových pokřiků. Hraje se na témata od diváků, formu jednotlivých improvizací určuje rozhodčí. A proč zápas? Protože je tato forma divadelního sportu inspirována hokejem a jeho pravidly. Stejně jako na ledě se i na jevišti setkávají dva týmy, které bojují o vítězství. Tento boj je ale sveden jen na oko – ve hře, kde každý prohřešek je pískán jako faul. Oběma týmům jde ve skutečnosti. Diváci hlasují po každé improvizaci pro tým, který podle nich lépe improvizoval, a tím ovlivňují skóre.

Vložit komentář